فقط ولایت فقیه، والسلام

آری ، پیشوایان معصوم که از طرف خداوند جانشینان بر حق رسول الله (ص) بودند ، یکی پس از دیگری به شهادت رسیدن :
شهادت ، همان مرگ زیبایی که امامان و اهل بیت از رسول خدا (ص) به ارث بردند ، مرگی که بسیار بسیار بهتر از زندگی در کنار نااهلان است .
بله ! پس از شهادت 11 مرد خدا و خاموش کردن 11 چراغ هدایت ، که موجب غضب خداوند شد ، باعث شد که خالق یکتا نیز جواب دندان شکنی بر این همه بی مهری و بی وفایی و قدر ناشناسی بدهد .
و فرمان صادر شد : که آخرین خورشید و آخرین جان جهان در پس ابرها پنهان بماند تا از شر کم شعوران و کج فهمان دنیا پرست و دیو سیرت در امان باشد .
 
آری ، در آن زمان تشنه گان حقیقت هم دیگر دستشان براحتی به چشمه زلال نمی رسید ، تا اینکه لطف خدا دوباره شامل دیو سیرتان شد و مقرر گشت که حقایق از طریق چهار نائب مقرب و محرم از آن عزیز به پیروانشان برسد .
 
در این منوال بود که نواب هم یکی پس از دیگری به دیار باقی شتافتند .اکنون یک امت حیران مانده بود و یک امام غائب از نظر.
ای وای که امت خاک بر سر شده بود ، واله و سرگردان .
 
کم کم دل سوزان و تشنگان با تلاش بی وقفه و جمع آوری احادیث و علم ، تصمیم گرفتند ارتباط را با آن تنها یادگار عزیز باقی مانده رسالت برقرار کنند ، بلکه خداوند دوباره ابر را کنار زده و خورشید را نمایان سازد ، اما افسوس !!!
 
علیرغم تمام کوشش های بزرگان و فقهای دین ، ولی تاکنون شیعه از داغ هجران امام زمانش اشک میریزد و ندبه می خواند .
چرا که خداوند میداند امت هنوز قابلیت پذیرش آن معصوم را ندارد و میداند اگر امام ظاهر شوند دوباره امت سرگردان ، غفلت کرده و دشمن نابکار آخرین ضربه کاریش را میزند و آخرین ستاره را هم خاموش میکند .
بنابراین برای اثبات صداقتمان و اینکه اگر امام تشریف بیاورند چهار چشمی مراقب ایشان خواهیم بود و لحظه ای از او غافل نخواهیم شد ، باید از نائب بر حقش حمایت صادقانه کنیم و چشم و گوشمان که همان بصیرت است به کار اندازیم تا دشمن نتواند این نائب عزیز را ازاقتدار بیاندازد .
 
ولایت فقیه :
بله هضم این واژه پربار کمی دشوار است ، مخصوصا برای کسانی که به خوابی بس عمیق و بیدار نشدنی رفته اند .
البته باید قبول کرد که این اصل ، وسیع تر از آن است که در مغزهای بسته جای گیرد .
کمی انصاف !!!!
اگر امام خمینی (ره ) آن عالم نستوه ، آن فقیه عادل ، آن جامعه شناس و جامع الشرایط علیه استکبار قیام نکرده بود و زعامت امت را بر عهده نگرفته بود ، هنوز هم که هنوزه باید فقر فرهنگی و دریوزه گی خاندان پهلوی را تحمل میکردیم و حالا به حالا باید چشمانمان به دستهای کثیف و خون آلود فرعونهای زمان می بود . و اگر نبود هوشیاری و سیاست های فرهنگی و اقتصادی آن پیر جماران نبودیم در این نقطه ی روشنی که امروز هستیم .
السلام علیک یا روح الله ، سلام بر تو ای خمینی ، ای روح خدا سلام به اراده آهنیت و سلام بر دستهای سترگت که پس از قرنها دوباره پرچم اسلام را بر قله جهان بر افراشتی و سلام بر جانشین بر حقت که پس از شما پرچم را با دستان پر توانش بلند کرده و گام به گام با اندیشه ای شما تا قله پیش میرود .
سلام بر تو ای سید بزرگوار ، سلام بر تو ای نائب فرزانه و سلام بر سینه پردردت ، که کج خلقی حسودان و بی معرفتان را چه مظلومانه تحمل میکنی .
بیش از دو دهه از امامت شما میگذرد ، اما همچنان با قدرت پرچم را نگاه داشته و همچون پدری مهربان امت را رهنمون میکنید و در گذرگاههای سخت از لغزش ها جلوگیری میکنید .
آری خمینی (ره) عزیز : این فرزند خلفت آنچنان زیرکانه عمل میکنند که به کلی دشمنان اسلام گیچ ،سرگردان و مبهوت مانده اند و با درماندگی تمام از حذفش مایوس گشته اند و هر چه تلاش میکنند ، نمیتوانند این امت و امام را از هم جدا کنند .
و این دو آنچنان با هم عجین گشته اند که جهانیان را به حیرت آورده اند .
اماما، ای رهبر عزیزم :
برایت دعا میکنم ، دعا میکنم تا این کاروان را به سلامت به کاروانسرا و منزلگه عشق برسانی و این چراغی را که امام خمینی(ره) روشن کرده است را به دست صاحب اصلی این انقلاب برسانی.انشاالله
خدایت به سلامت دارد. ((الهی آمین))
 
/ 0 نظر / 35 بازدید